Black Assasin


#1 2013-11-06 18:23:37

Neville

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 1

Podanie Neville

1. klasa , lvl , mainspec + offspec ( Jeżeli 80 podaj swój GearScore).Paladyn 80lvl Prot5,9gs off holy 5,9gs

2. Profki Jc Alchemia full

3. Screen z ekranu logowania - bez niego podanie jest skreślane z miejsca! ( Użyj do tego strony typu http://tinypic.com bądź podobnych)

http://i42.tinypic.com/33falxs.jpg

4. W jakich gildiach byłeś/aś poprzednio i z jakiego powodu je opuściłeś/aś? Nie chodzi nam tylko o tę postać jeśli miałeś postać w hordzie musisz o tym wspomnieć, jeśli masz alty to musisz nas poinformować czy są w jakiejś gildii.
Bylem w Apocalypse Raiders ale gildia praktycznie sie rozpadala wiec odeszlem do The Phoenix fajna atmosfera i ludzie ale zostalem z niej wydalony z powodu niebecnosci dluszej wynikalo to z przyczyn prywatnych.


5. Dlaczego chcesz dołączyć do Nas?Chce raidowac z jakas gildia od samego poczatku:)

6. Masz kogoś znajomego w naszej gildii?Nie

7. Co możesz zaoferować naszej gildii? Gildia potrzebuje aktywnych członków, a nie tylko botów, którzy nie umieją nawet pisać z ludźmi na guild chat.
Napewno mila atmosfere ogarnietego tank lub heala:> Pomocna dlon hmm no ii mila rozmowe na ts:P
8. Napisz coś o sobie - chcemy wiedzieć z kim gramy. Mam na imie Grzesiek chodze do Rcez w Lubartowie mam 19lat ucze sie w kierunku Technik budownicta ostatni rok czyli matura i egzamin zawodowy:DLubie grac w pilke reczna oraz sluchac muzyki i imprezowac w sobote:D

9. Czy posiadasz micro + TeamSpeak3 ? Jest wymagany na niektóre rajdy. Tak posiadam:)

Offline

 

#2 2013-11-06 19:01:18

Getruda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 2

Re: Podanie Neville

szczególnie przyda nam sie pal prot z off specem w holy. Ja jestem na tak

Ostatnio edytowany przez Getruda (2013-11-06 19:02:39)

Offline

 

#3 2013-11-06 19:42:02

Valderr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 2

Re: Podanie Neville

Ja również jestem na tak. Moim zdaniem spełniasz wymogi do naszej gildii i przyda nam się ktoś taki jak ty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grandcup-cs.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.zadania.pun.pl www.bswzip.pun.pl www.worldofninja.pun.pl