Black Assasin

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-11-07 20:55:36

nerfeus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-07
Posty: 1

podanie Nerfeus

1. klasa , lvl , mainspec + offspec ( Jeżeli 80 podaj swój GearScore). Shaman enh 80lvl 5,5kgs, off resto 4,7kgs

2. Profki.  Brak

3. Screen z ekranu logowania - bez niego podanie jest skreślane z miejsca! ( Użyj do tego strony typu http://tinypic.com bądź podobnych)    http://i42.tinypic.com/33kg2hh.jpg

4. W jakich gildiach byłeś/aś poprzednio i z jakiego powodu je opuściłeś/aś? Nie chodzi nam tylko o tę postać jeśli miałeś postać w hordzie musisz o tym wspomnieć, jeśli masz alty to musisz nas poinformować czy są w jakiejś gildii.
Bylem w Golden Eagles ale gildia byla niezorganizowana w raidach i malo osob bylo online.

5. Dlaczego chcesz dołączyć do Nas?  Chcialbym poraidowac w doborowym towarzystwie

6. Masz kogoś znajomego w naszej gildii?   Nie

7. Co możesz zaoferować naszej gildii? Gildia potrzebuje aktywnych członków, a nie tylko botów, którzy nie umieją nawet pisać z ludźmi na guild chat.
Mila atmosfere i pomoc jak ktos by potrzebowal

8. Napisz coś o sobie - chcemy wiedzieć z kim gramy.   Mam na imie Dominik, chodze do LO mat-geo, mam 17 lat. Lubie sluchac muzyki i jak kazdy gdzies sie szwedac

9. Czy posiadasz micro + TeamSpeak3 ? Jest wymagany na niektóre rajdy.   Brak micro

Offline

 

#2 2013-11-08 14:23:35

Jobe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-08
Posty: 3

Re: podanie Nerfeus

Jestem na tak
Podanie przyjete przez GM
Zgłoś sie do Oficera i popros o inv do gildi

Ostatnio edytowany przez Jobe (2013-11-08 14:24:26)

Offline

 

#3 2013-11-08 18:55:55

Getruda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 2

Re: podanie Nerfeus

ja tez jestem na tak bo potrzebujemy szamana.A zawsze hero się przyda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bswzip.pun.pl www.zadania.pun.pl www.1949.pun.pl www.grandcup-cs.pun.pl www.worldofninja.pun.pl